"To jest ogromna siła tego serialu, że problemy nie są wydumane. To grupa przyjaciół, którzy oddaliby za siebie życie"

"To jest ogromna siła tego serialu, że problemy nie są wydumane. To grupa przyjaciół, którzy oddaliby za siebie życie" Powrót do kręcenia serialu "Usta usta" to najcudniejsze, co mogło nas spotkać - powiedziała we "Wstajesz i weekend" w TVN24 aktorka Sonia Bohosiewicz. - Powoli nam doskwierało to, że siedzimy w domach, zaczęło być bardzo ciężko. Przez cały czas gdzieś miałam z tyłu głowy, że ten świat, do którego przywykłam i który kocham, może już nigdy nie wrócić. I w tym momencie zadzwonił telefon i pojawiła się informacja: słuchajcie, wracamy z serialem "Usta usta" - opowiadała.


Inne artykuły

Mozil: Pandemia wiele zweryfikowała. Tęsknota za bezpośrednim kontaktem była silniejsza

Mozil: Pandemia wiele zweryfikowała. Tęsknota za bezpośrednim kontaktem była silniejsza W trakcie pandemii graliśmy, próbowaliśmy się komunikować i być w kontakcie z naszymi fanami, jednak tęsknota za bezpośrednim kontaktem była silniejsza - powiedział we "Wstajesz i weekend" w TVN24 muzyk Czesław Mozil. - Uświadomiło mi się, że wszelkie próby stworzenia czegoś, co mogło by być koncertem bez publiczności, online, to niestety nie jest to samo - dodał.

Data publikacji: 07-09-2020

Jacek Sasin dostanie superresort? Nowe ustalenia

Resort aktywów państwowych połączony z Ministerstwem Infrastruktury? Zdaniem "Dziennika Gazety Prawnej" jest to jeden z możliwych wariantów zbliżającej się rekonstrukcji rządu. Powstały superresort pod wodzą Jacka Sasina byłby odpowiedzialny za rządowe inwestycje - czytamy.

Data publikacji: 07-09-2020

Rafał Trzaskowski: Propaganda rządowa z problemu próbuje zrobić apokalipsę

"Na moje barki spadła odpowiedzialność sprzątania po wielu błędach i zaniechaniach poprzedników" - powiedział w rozmowie z "Rzeczpospolitą" prezydent stolicy Rafał Trzaskowski, odnosząc się do awarii oczyszczalni ścieków "Czajka". Zapewnił, że woda w Warszawie jest bezpieczna.

Data publikacji: 07-09-2020

Amerykańscy naukowcy: Placebo działa, nawet jeśli wiemy, że to placebo

Placebo redukuje markery stresu emocjonalnego w mózgu, nawet jeśli ludzie mają świadomość tego, że przyjmują tylko placebo - dowiedli naukowcy z Uniwersytetu Michigan.

Data publikacji: 07-09-2020

W jakiej kolejności pojawiają się objawy zakażenia koronawirusem Sars-CoV-2?

Naukowcy odkryli, w jakiej kolejności najczęściej pojawiają się objawy zakażenia koronawirusem Sars-CoV-2. Jak zauważają badacze, informacja ta jest szczególnie istotna w kontekście zbliżającej się fali zachorowań na grypę.

Data publikacji: 07-09-2020