TOGETAIR 2020. Szczyt Klimatyczny z Warszawie

Ruszył pierwszy dzień Szczytu Klimatycznego TOGETAIR 2020 w Warszawie. Organizatorzy zaplanowali 11 debat tematycznych poświęconych żywiołom: ziemi, ogniowi, powietrzu i wodzie. Zaproszeni goście będą zastanawiać się jak połączyć interesy przedsiębiorców i ochronę środowiska? Czy ekonomia i ekologia idą w parze? Transmisja ze szczytu na polsatnews.pl.


Inne artykuły

Oszustwo na panele słoneczne

Do redakcji Interwencji zgłosiły się osoby oszukane przez Tomasza D. z Warszawy. Mężczyzna oferował klientom z całej Polski montaż paneli fotowoltaicznych, pomagał nawet w zaciągnięciu kredytów na inwestycję i… zniknął z pieniędzmi.

Data publikacji: 23-06-2020

Przy sobie miał granat i rewolwer z amunicją. W piwnicy policja znalazła substancje chemiczne

- Ujawniono granat ręczny i rewolwer z amunicją. Przedmioty będą wywiezione na poligon w celu neutralizacji. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy. W piwnicy natrafiliśmy na substancje chemiczne, w tej chwili są one zabezpieczane przez służby - następnie zostaną przekazane do ekspertyzy - powiedziała polsatnews.pl asp. Anna Kamola z zespołu prasowego lubelskiej policji.

Data publikacji: 23-06-2020

Koronawirus - Raport Dnia. Poniedziałek, 22 czerwca

Minister zdrowia ostrzega przed drugą falą pandemii koronawirusa i ponownym obowiązkiem noszenia masek w miejscach publicznych. W poniedziałek stwierdzono 296 nowych przypadków koronawirusa. Zmarło trzech kolejnych chorych, a liczba wszystkich ofiar sięgnęła 1359. W sumie zachorowało 32 227 osób. O pozytywnym teście na koronawirusa poinformował Adam Małysz.

Data publikacji: 23-06-2020

Andrzej Duda odwiedził zalane tereny

Prezydent Andrzej Duda odwiedził w poniedziałek Łapanów w Małopolsce, który po ostatnich burzach znalazł się pod wodą. Straty, które wywołały nawałnice przechodzące nad gminą szacuje się na miliony złotych. Woda wdarła się m.in. do zabytkowego kościoła z XVI wieku, niszcząc w nim podłogę oraz drewniane ławy. Podtopiona została również pobliska nowa świątynia oraz lokalny dom kultury.

Data publikacji: 23-06-2020

Wiadomo, kto zagra księżną Dianę w nowym filmie. To gwiazda "Zmierzchu"

Reżyser Pablo Larrain tworzy dramat o kryzysie, jaki dotknął małżeństwo księżnej Diany i księcia Karola. Okazuje się, że w rolę księżnej wcieli się gwiazda sagi „Zmierzch” - Kristen Stewart. Wszyscy zastanawiają się jak sobie poradzi w tej roli i czy podoła. Czy pasuje do roli „kr&...

Data publikacji: 23-06-2020