Tom Hiddleston – najlepsze role aktora, które trzeba znać

Tom Hiddleston należy do grona najpopularniejszych brytyjskich aktorów. Swój sukces zawdzięcza nie tylko dużemu talentowi, ale również specyficznej urodzie, dzięki której najczęściej jest obsadzany w roli czarnych charakterów. Pierwsze kroki w kierunku kariery akto...


Inne artykuły

Obejrzały ją dwa miliony widzów. Wystawa o historii polskich Żydów znów dostępna

Obejrzały ją dwa miliony widzów. Wystawa o historii polskich Żydów znów dostępna Przez pandemię COVID-19 wystawa stała w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN była nieczynna dla zwiedzających przez ponad cztery miesiące. W sobotę 1 sierpnia zostanie ponownie otwarta.

Data publikacji: 31-07-2020

Rozpoczął się Pol'and'Rock Festival. Nie na polu w Kostrzynie, a w warszawskim studiu

Rozpoczął się Pol'and'Rock Festival. Nie na polu w Kostrzynie, a w warszawskim studiu Tegoroczny Pol’and’Rock Festival odbywa się pod hasłem "Najpiękniejsza domówka świata". Z uwagi na pandemię COVID-19 tradycyjną imprezę na polu w Kostrzynie nad Odrą zastąpiono festiwalem zorganizowanym w warszawskim studiu. Jest transmitowany bezpłatnie na żywo.

Data publikacji: 31-07-2020

"DGP": W przyszłym roku 11 mld zł więcej na leczenie niż obecnie

Na leczenie w przyszłym roku Narodowy Fundusz Zdrowia chce wydać 102 mld zł. To aż o ponad 11 mld zł więcej, niż ustalono na ten rok - tak wynika z projektu planu finansowego NFZ, o czym informuje w czwartek "Dziennik Gazeta Prawna".

Data publikacji: 31-07-2020

"Rz": Luksusowe samochody dla KAS

Krajowa Administracja Skarbowa w publicznym, jawnym przetargu kupuje 32 auta, w tym 12 w wersji sportowej z 300-konnym silnikiem. Samochody mają trafić do wydziałów operacyjno-rozpoznawczych KAS, które rozpracowują m.in. mafie VAT-owskie i narkotykowe - informuje w czwartek "Rzeczpospolita".

Data publikacji: 31-07-2020

​Naukowcy znaleźli związek pomiędzy HPV i rakiem prostaty

Badacze z Australii znaleźli związek pomiędzy przenoszonym drogą płciową wirusem brodawczaka ludzkiego i rakiem prostaty - informuje "Daily Mail". Czy szczepionka podawana od lat nastoletnim dziewczynkom pomoże uratować mężczyzn znajdujących się w grupie ryzyka? Rocznie na raka prostaty umiera cztery do pięciu tysięcy Polaków.

Data publikacji: 31-07-2020