Twitter usuwa tysiące kont. Chodzi o grupę QAnon

Z Twittera zniknęło 7 tys. kont powiązanych z QAnon, najbardziej znaną grupą zajmującą się rozpowszechnianiem teorii spiskowych oraz szerzącą dezinformację w internecie. Firma podkreśliła, że sprawdzonych zostanie 150 tys. kont. Grupa QAnon zrzesza głównie zwolenników prezydenta USA Donalda Trumpa.


Inne artykuły

Miesięczne niemowlę zmarło. Trafiło do szpitala z objawami maltretowania

W skrajnie ciężkim stanie trafił w środę do szpitala w Katowicach miesięczny chłopczyk z Rudy Śląskiej. Zmarł po kilkugodzinnej walce lekarzy o jego życie. Policja zatrzymała rodziców dziecka – poinformował oficer prasowy rudzkiej policji st. asp. Arkadiusz Ciozak.

Data publikacji: 23-07-2020

Zagraniczne wakacje w czasie pandemii. Sprawdź, co warto wiedzieć

Polscy turyści, którzy zdecydowali się na zagraniczną wycieczkę, powinni dowiedzieć się, jakie zasady obowiązują w kraju, do którego jadą. Bardzo często na granicach trzeba przedstawiać bowiem wyniki testów. Do innych państw wolno z kolei wjechać autobusem, a nie wolno autem.

Data publikacji: 23-07-2020

Koronawirus - Raport Dnia. Środa, 22 lipca

Liczba wszystkich potwierdzonych zakażeń koronawirusem na świecie przekroczyła w środę 15 milionów. W Polsce liczba zakażonych przekroczyła z kolei 41 tys. Kolejne przyjęcie weselne okazało się ogniskiem nowych przypadków. Jak dotychczas odnotowano 20 zakażeń, a ponad 260 osób poddano kwarantannie. Koronawirus - Raport Dnia.

Data publikacji: 23-07-2020

Wielki upadek gwiazdy. To koniec Ellen DeGeneres?

Do niedawna była ulubienicą Amerykanów. Jej talk-show był chętnie przez nich oglądany i często odwiedzały ją największe gwiazdy, chętnie opowiadając o swoim życiu prywatnym i karierze. Jednak będąc na szczycie Ellen najwyraźniej zapomniała o kilku rzeczach, między innymi o szacunku do drugieg...

Data publikacji: 23-07-2020

Courteney Cox – najlepsze produkcje z udziałem aktorki. To trzeba zobaczyć!

Courteney Cox jest jedną z najpopularniejszych amerykańskich gwiazd. Początkowo pracowała jako modelka. Wkrótce zaczęła pracować w telewizji i grywać w reklamach. Przełom w jej karierze nastąpił, gdy wystąpiła w teledysku do utworu Bruce’a Springsteena „Dancing in the Dark”,...

Data publikacji: 23-07-2020