USA. Rośnie liczba dzieci hospitalizowanych z powodu wirusa RSV. Lekarze alarmują

Przypadki RSV czyli syncytialnego wirusa układu oddechowego zazwyczaj diagnozuje się u dzieci od listopada do marca. W tym roku zakażenia pojawiły się jednak znacznie wcześniej i jest ich więcej, co może być spowodowane m.in. pandemią COVID-19. Wirus jest szczególnie niebezpieczny i noworodków. Lekarze w USA alarmują: Sytuacja jest niepokojąca!


Inne artykuły

Ponad 80 prób nielegalnego przekroczenia granicy. Wszystkie zostały udaremnione

W piątek do godz. 20 mieliśmy ponad 80 prób nielegalnego przekroczenia granicy polsko-białoruskiej. Wszystkie próby zostały udaremnione - powiedziała w piątek wieczorem rzecznik Straży Granicznej ppor. Anna Michalska.

Data publikacji: 04-09-2021

Koronawirus - Raport Dnia. Piątek, 3 września

Trzy dni od rozpoczęcia roku szkolnego pierwsza szkoła na Mazowszu wprowadziła naukę zdalną. Powodem jest wykrycie zakażenia koronawirusem u osoby z kierownictwa Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu. Minister zdrowia ostrzegł, że w październiku dobowa liczba zakażeń może wzrosnąć do 5 tys. W piątek nowych przypadków było 349, zmarło 5 osób.

Data publikacji: 04-09-2021

Ociepa o granicy: Jesteśmy gotowi na wszystkie scenariusze. To mogą być żołnierze, zielone ludziki

Wiceszef MON Marcin Ociepa powiedział w piątek wieczorem, że sytuacja na pograniczu Polski z Białorusią jest bardzo poważna, bezprecedensowa. - Mówiąc wprost, spodziewamy się prowokacji - zaznaczył polityk.

Data publikacji: 04-09-2021

Marianna Schreiber, żona znanego polityka PiS, w programie "Top Model"

Marianna Schreiber, żona znanego polityka PiS, w programie "Top Model" Marianna Schreiber - żona ministra Łukasza Schreibera - pojawiła się w programie "Top Model". Jak przyznała, mąż nic nie wiedział o jej udziale w programie, a chęć uczestniczenia w takim show to jej marzenie, od kiedy była nastolatką. Jurorzy dali jej szansę i Marianna Schreiber przeszła do dalszej części programu.

Data publikacji: 04-09-2021

Elton John zapowiada nowy album. Na płycie wiele gwiazd

Elton John zapowiada nowy album. Na płycie wiele gwiazd Elton John poinformował w środę, że jeszcze w październiku ukaże się jego 32. album studyjny z nowym materiałem. Na "The Lockdown Sessions" usłyszymy między innymi Duę Lipę, Steviego Wondera, Stevie Nicks czy Nicki Minaj. 

Data publikacji: 04-09-2021