Ustawa o Funduszu Medycznym. Sejm podjął decyzję

Sejm uchwalił w czwartek ustawę o Funduszu Medycznym, zakładającą przeznaczenie dodatkowych pieniędzy na ochronę zdrowia, m.in. na profilaktykę, wykrywanie i leczenie chorób nowotworowych i rzadkich.


Inne artykuły

Sejm nie wybierze nowego RPO. Jedyna kandydatka czekała na podłodze

Punkt o powołaniu rzecznika praw obywatelskich został w czwartek wieczorem zdjęty z porządku głosowań - wynika z informacji na stronie sejmowej. Tymczasem jedyna kandydatka na RPO Zuzanna Rudzińska-Bluszcz zamieściła na Twitterze zdjęcie, na którym - siedząc na podłodze - czeka na głosowanie.

Data publikacji: 18-09-2020

"Ważny moment dla Polski i NATO". Błaszczak o ratyfikacji umowy z USA

Sejm przyjął ustawę o ratyfikacji polsko-amerykańskiej umowy o wzmocnionej współpracy obronnej, to ważna decyzja i ważny moment dla bezpieczeństwa Polski i wschodniej flanki NATO - podkreślił w czwartek szef MON Mariusz Błaszczak.

Data publikacji: 18-09-2020

Marcin Dubiel – jeden z najpopularniejszych youtuberów. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka

Marcin Dubiel to popularny polski youtuber, który prowadzi jeden z najchętniej subskrybowanych kanałów w kraju. Od czasu, gdy opublikował swój pierwszy filmik, jego kanał zdobył już blisko 1,39 mln subskrypcji. Dużą popularność przyniosła mu przynależność do Teamu X, któr...

Data publikacji: 18-09-2020

Aquaman (2018) - wodny superbohater

Aquaman to film nakręcony w 2018 roku, którego głównym bohaterem jest Arthur Curry (w rolę superbohatera wcielił się Jason Momoa). Dziś pełen akcji film sci-fi obejrzeć możemy w internecie - wszystko dzięki serwisom streamingowym.  Tytuł oryginalny: AquamanGatunek: Akcj...

Data publikacji: 18-09-2020

"Pomnik Melanii Trump" wrócił na cokół

"Pomnik Melanii Trump" wrócił na cokół Nowa rzeźba pierwszej damy USA Melanii Trump została odsłonięta nieopodal jej rodzinnego miasta Sevnica na południu Słowenii. Poprzednia została podpalona na początku lipca. 

Data publikacji: 18-09-2020