Von der Leyen: będzie kontrakt z firmą Moderna na 160 mln szczepionek przeciw Covid-19

Szefowa Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen poinformowała, że KE w środę zatwierdzi kontrakt z firmą Moderna na dostawę 160 mln dawek szczepionki przeciw Covid-19. Będzie to szósty kontrakt podpisany przez Komisję z firmami farmaceutycznymi.


Inne artykuły

Protest przed Sejmem. Policjanci legitymowali zebranych

Po godz. 20 zakończył się protest przeciwko brutalności policji, który w szczytowym momencie zgromadził przed Sejmem ok. 100 osób. Wśród uczestników demonstracji byli również posłowie opozycji - posłanka Lewicy Joanna Scheuring-Wielgus i poseł KO Michał Szczerba.

Data publikacji: 26-11-2020

Kowalski: pan Śmiszek reprezentuje obóz miękiszonów

- Zapowiedź polskiego weta spowodowała, że nie ma tego głosowania. To zwycięstwo Jarosława Kaczyńskiego i ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. Pan Śmiszek reprezentuje obóz miękiszonów, którzy chcieliby się zgodzić, a my jesteśmy twardzi - mówił w Debacie Dnia Janusz Kowalski (Solidarna Polska), odnosząc się do negocjacji nad powiązaniem unijnego budżetu z praworządnością.

Data publikacji: 26-11-2020

Koronawirus - Raport Dnia. Środa, 25 listopada

Ponad 15 tys. nowych przypadków zakażeń i rekordowa liczba 674 zgonów - to koronawirusowy bilans środy. Minister zdrowia nie wykluczył trzeciej fali pandemii, a premier zapowiedział bonifikaty za oddane osocze. Pojawiły się także informacje o nowej chorobie rozwijającej się u najmłodszych pacjentów, którzy przeszli zakażenie koronawirusem. Raport Dnia.

Data publikacji: 26-11-2020

Danuta Holecka – prezenterka TVP. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, mąż, dzieci

Danuta Holecka jest polską dziennikarką i prezenterką telewizyjną. W ciągu swojej wieloletniej kariery prowadziła między innymi takie programy jak „Wiadomości”, „Info Serwis”, „Minęła dwudziesta”, „Echa dnia” i „Dziennik Regionów”. O...

Data publikacji: 26-11-2020

Kamera – czy uda się rozwiązać mroczny sekret?

Mroczne zagadki i skrzętnie skrywane tajemnice to temat niejednego filmu i serialu. Widzowie chętnie sięgają bowiem po produkcje, które mają w sobie nieoczywisty element intrygi czy tajemnicy. Nie inaczej jest w przypadku filmu pod tytułem „Kamera”, który zabiera nas do ame...

Data publikacji: 26-11-2020