"Ważny moment dla Polski i NATO". Błaszczak o ratyfikacji umowy z USA

Sejm przyjął ustawę o ratyfikacji polsko-amerykańskiej umowy o wzmocnionej współpracy obronnej, to ważna decyzja i ważny moment dla bezpieczeństwa Polski i wschodniej flanki NATO - podkreślił w czwartek szef MON Mariusz Błaszczak.


Inne artykuły

Marcin Dubiel – jeden z najpopularniejszych youtuberów. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka

Marcin Dubiel to popularny polski youtuber, który prowadzi jeden z najchętniej subskrybowanych kanałów w kraju. Od czasu, gdy opublikował swój pierwszy filmik, jego kanał zdobył już blisko 1,39 mln subskrypcji. Dużą popularność przyniosła mu przynależność do Teamu X, któr...

Data publikacji: 18-09-2020

Aquaman (2018) - wodny superbohater

Aquaman to film nakręcony w 2018 roku, którego głównym bohaterem jest Arthur Curry (w rolę superbohatera wcielił się Jason Momoa). Dziś pełen akcji film sci-fi obejrzeć możemy w internecie - wszystko dzięki serwisom streamingowym.  Tytuł oryginalny: AquamanGatunek: Akcj...

Data publikacji: 18-09-2020

"Pomnik Melanii Trump" wrócił na cokół

"Pomnik Melanii Trump" wrócił na cokół Nowa rzeźba pierwszej damy USA Melanii Trump została odsłonięta nieopodal jej rodzinnego miasta Sevnica na południu Słowenii. Poprzednia została podpalona na początku lipca. 

Data publikacji: 18-09-2020

Jak powstawał film o Tomaszu Komendzie? Program zza kulis do obejrzenia w TVN

Jak powstawał film o Tomaszu Komendzie? Program zza kulis do obejrzenia w TVN W sobotę w TVN można było obejrzeć, jak powstawał film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Powtórkę TVN wyemituje 20 września.

Data publikacji: 18-09-2020

Jarosław Kaczyński dla "Sieci": Ci, którzy nie walczyli, przegrali

"Ci, którzy nie walczyli - przykładów z Europy nie brakuje - przegrali. Ja ręki do tego, żebyśmy przegrywali z tym, co uważam za zagrażające samym fundamentom naszej cywilizacji, nie przyłożę" - mówi w wywiadzie dla tygodnika "Sieci" prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Data publikacji: 18-09-2020