Wiadomo, kto zagra księżną Dianę w nowym filmie. To gwiazda "Zmierzchu"

Reżyser Pablo Larrain tworzy dramat o kryzysie, jaki dotknął małżeństwo księżnej Diany i księcia Karola. Okazuje się, że w rolę księżnej wcieli się gwiazda sagi „Zmierzch” - Kristen Stewart. Wszyscy zastanawiają się jak sobie poradzi w tej roli i czy podoła. Czy pasuje do roli „kr&...


Inne artykuły

„Dopesick” - Michael Keaton wystąpi w serialu o uzależnieniach

Władze amerykańskiej platformy Hulu właśnie ogłosiły, że rozpoczęto prace nad nowym serialem „Dopesick”. Powstanie on w oparciu o książkę „Dopesick: Dealers, Doctors and the Drug Company that Addicted America” autorstwa Beth Macy. Scenariusz do filmu napisze Danny Strong, zna...

Data publikacji: 22-06-2020

Nie żyje Ian Holm

Nie żyje Ian Holm Nie żyje brytyjski aktor Ian Holm, który zasłynął rolami między innymi we "Władcy Pierścieni", "Obcym" i "Rydwanach ognia". Miał 88 lat.

Data publikacji: 22-06-2020

Czy można mieć wakacje od literatury? "Trudno byłoby je zorganizować, a co dopiero wytrzymać"

Czy można mieć wakacje od literatury? "Trudno byłoby je zorganizować, a co dopiero wytrzymać" Mnogość konwencji i pewne przymrużenie oka stanowią kontrapunkt dla poważnych tematów - mówiła w "Xięgarni" Marta Podgórnik, która opisywała swoje wiersze z tomu "Przepowieść w ścinkach".

Data publikacji: 22-06-2020

Naczelna Izba Lekarska do komisji ds. pedofilii zgłosiła ortodontkę

Naczelna Izba Lekarska zgłosiła do Państwowej Komisji do spraw wyjaśniania przypadków czynności skierowanych przeciwko wolności seksualnej i obyczajności wobec małoletniego poniżej lat 15 stomatologa specjalizującego się w ortodoncji.

Data publikacji: 22-06-2020

Wybory prezydenckie 2020. Sondaż "Super Expressu" o przepływach głosów w II turze

Wszystko wskazuje na to, że 28 czerwca nie uda się wybrać nowego prezydenta i potrzebna będzie II tura wyborów. Prawdopodobnie zawalczą w niej Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski - wskazał sobotni "Super Express", który zlecił badanie, jak przepłyną wtedy głosy wyborców.

Data publikacji: 22-06-2020