Wiceminister Janusz Kowalski zakażony koronawirusem

Właśnie otrzymałem dodatni wynik testu na koronawirusa. Wszystkich, z którymi miałem kontakt, proszę o pozostanie w domach, zachowanie ostrożności i działanie zgodnie z procedurami. Choroba nie wybiera - poinformował na Twitterze wiceminister aktywów państwowych, Janusz Kowalski.


Inne artykuły

Koronawirus - Raport Dnia, niedziela 11 października

W niedzielę poinformowano o niemal 4,2 tys. nowych przypadkach koronawirusa. To o ponad 1 tys. mniej niż w sobotę. Wśród zakażonych jest wiceminister aktywów państwowych Janusz Kowalski. W Nysie w karetce zmarł pacjent, dla którego nie było miejsca w szpitalu. Tymczasem prezydent USA Donald Trump poinformował, że pokonał tego szalonego, strasznego chińskiego wirusa.

Data publikacji: 12-10-2020

Polska zremisowała z Włochami. Błysnął Moder i Walukiewicz

Polska zremisowała z Włochami 0:0 w meczu grupy 1 Dywizji A piłkarskiej Ligi Narodów, który odbył się w Gdańsku. Po trzech kolejkach biało-czerwoni mają cztery punkty.

Data publikacji: 12-10-2020

Rafał Zawierucha – odtwórca roli Romana Polańskiego. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka

Rafał Zawierucha jest polskim aktorem filmowym, teatralnym, radiowym i telewizyjnym. Chociaż występował w wielu znanych polskich produkcjach, takich jak „Bogowie” czy „Miasto 44”, największy rozgłos zdobył za sprawą udziału w filmie Quentina Tarantino „Pewnego razu&hell...

Data publikacji: 12-10-2020

Najlepsze gry na PC w historii

Miłośnicy gier komputerowych nie mają powodów do narzekań. W ciągu ostatnich dziesięcioleci na najpopularniejszej platformie pojawiły się setki tytułów, które przyciągały do ekranów na setki godzin. Wyłonienie najlepszej dziesiątki sprawia więc sporo trudności, nie jest t...

Data publikacji: 12-10-2020

Przy ujściu Łeby do Bałtyku stanie "szklana wydma"

Przy ujściu Łeby do Bałtyku stanie "szklana wydma" Rozpoczęła się budowa Muzeum Archeologii Podwodnej i Rybołówstwa Bałtyckiego w Łebie. Nowoczesny gmach stanie w pobliżu portu. Bryła nawiązuje kształtem do wydm, kadłuba statku, a nawet wyrzuconego na brzeg konaru.

Data publikacji: 12-10-2020