Wielki upadek gwiazdy. To koniec Ellen DeGeneres?

Do niedawna była ulubienicą Amerykanów. Jej talk-show był chętnie przez nich oglądany i często odwiedzały ją największe gwiazdy, chętnie opowiadając o swoim życiu prywatnym i karierze. Jednak będąc na szczycie Ellen najwyraźniej zapomniała o kilku rzeczach, między innymi o szacunku do drugieg...


Inne artykuły

Courteney Cox – najlepsze produkcje z udziałem aktorki. To trzeba zobaczyć!

Courteney Cox jest jedną z najpopularniejszych amerykańskich gwiazd. Początkowo pracowała jako modelka. Wkrótce zaczęła pracować w telewizji i grywać w reklamach. Przełom w jej karierze nastąpił, gdy wystąpiła w teledysku do utworu Bruce’a Springsteena „Dancing in the Dark”,...

Data publikacji: 22-07-2020

Top modelka skazana za unikanie płacenia podatków

Top modelka skazana za unikanie płacenia podatków Izraelska top modelka Bar Refaeli została ukarana wysoką grzywną i skazana na dziewięć miesięcy prac społecznych za unikanie płacenia podatków. Skazana została również jej matka.

Data publikacji: 22-07-2020

"Czułam, że moje życie jest zagrożone". Heard o swym związku z Deppem. W tle rzekomy romans z Muskiem

"Czułam, że moje życie jest zagrożone". Heard o swym związku z Deppem. W tle rzekomy romans z Muskiem Amerykańska aktorka Amber Heard powiedziała przed londyńskim sądem, że jej były mąż, Johnny Depp, wielokrotnie groził, iż ją zabije. Zaprzeczyła, jakoby miała romans z miliarderem Elonem Muskiem, który oferował jej w SMS-ach "24-godzinną ochronę".

Data publikacji: 22-07-2020

​"Rzeczpospolita": Deklaracja Czaputowicza zaskoczyła PiS

Deklaracja ministra spraw zagranicznych Jacka Czaputowicza o dymisji zaskoczyła kierownictwo PiS - czytamy w "Rzeczpospolitej".

Data publikacji: 22-07-2020

Prof. Małgorzata Manowska w "DGP": Dostrzegam problem nierównego obciążenia sędziów SN pracą

Dostrzegam nierówne obciążenie sędziów pracą - oceniła w tekście we wtorkowym wydaniu "DGP" I prezes Sądu Najwyższego Małgorzata Manowska, dodając, że podjęła działania mające na celu opracowanie jednolitych zasad prowadzenia statystyki spraw dla wszystkich izb SN.

Data publikacji: 22-07-2020