Wielkopolskie. Wypadek z udziałem radiowozu. Cztery osoby ranne

Cztery osoby, w tym dwóch policjantów, zostało rannych w wyniku wypadku, do jakiego doszło w poniedziałek późnym popołudniem na drodze wojewódzkiej nr 197, między Gnieznem a Kiszkowem w Wielkopolsce.


Inne artykuły

Święto plakatu w stolicy. Do końca sierpnia trwa wernisaż w ASP

Święto plakatu w stolicy. Do końca sierpnia trwa wernisaż w ASP Po raz 27. do stolicy zawitało Międzynarodowego Biennale Plakatu. Podczas tegorocznej edycji zaprezentowane zostaną prace z ostatnich trzech lat, ponieważ pandemia uniemożliwiła zorganizowanie imprezy w roku 2020. W ramach konkursu tematycznego uczestnicy zmierzyli się z zagadnieniem zmieniającego się świata w obliczu kwestii związanych ze zdrowiem. 

Data publikacji: 15-06-2021

"Ten koncert to taki nasz krzyk". Grają pod hasłem "Wolność dla Białorusi"

"Ten koncert to taki nasz krzyk". Grają pod hasłem "Wolność dla Białorusi" O walce Białorusinów i Białorusinek o wolność i demokratyczne państwo, a także o represjach reżimu Alaksandra Łukaszenki chcą przypomnieć organizatorzy niedzielnego koncertu w Białymstoku pod hasłem "Wolność dla Białorusi". Nawiązują do koncertu "Mury runą - Żywie Biełaruś", jaki odbył się w przededniu ubiegłorocznych wyborów prezydenckich w tym kraju. - Przez ten rok wiele się wydarzyło. Unia Europejska, Polska, Europa, świat - przespaliśmy ten czas - ocenił dziennikarz TVN24 Piotr Czaban, jednocześnie lider zespołu Roki.Koncert rozpoczyna się o godzinie 20.

Data publikacji: 15-06-2021

"Przegląd": Szatan mi kazał

Powieś się, będzie spokój! - wołali krewni ofiar Artura K.

Data publikacji: 15-06-2021

"Przegląd": 63 cele: Warszawa, Wrocław, Gdańsk

Według odtajnionych w USA dokumentów tu miały spaść amerykańskie bomby atomowe.

Data publikacji: 15-06-2021

Czeka nas rewolucja w szczepieniach? Naukowcy z USA opracowują nową metodę

Tabletka wkładana pod język może zrewolucjonizować proces szczepień. Naukowcy z Minnesoty pracują nad nową metodą wprowadzania do organizmu białkowych preparatów. Może to pomóc w opracowaniu m.in. szczepionki przeciw HIV.

Data publikacji: 15-06-2021