"Wprost": To Donald Trump nalegał na wizytę Andrzeja Dudy

Termin wizyty Andrzeja Dudy w Stanach Zjednoczonych na finiszu kampanii miał być pomysłem administracji Donalda Trumpa – informuje "Wprost".


Inne artykuły

Astronauci z kapsuły Dragon są już na pokładzie ISS

Dwaj amerykańscy astronauci Robert Behnken i Douglas Hurley z kapsuły Dragon są już na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS). Misja firmy SpaceX miliardera Elona Muska oraz NASA przebiegła w weekend bez zakłóceń.

Data publikacji: 23-06-2020

MNiSW o informacjach "GW" dotyczących likwidacji PAN: Dementujemy

Dementujemy informację, że Polska Akademia Nauk ma zostać zlikwidowana. Jest to teza, która nie ma najmniejszego pokrycia w rzeczywistości - napisał resort nauki we wtorek (2 czerwca) oświadczeniu dotyczącym artykułu w "Gazecie Wyborczej".

Data publikacji: 23-06-2020

TOGETAIR 2020. Szczyt Klimatyczny z Warszawie

Ruszył pierwszy dzień Szczytu Klimatycznego TOGETAIR 2020 w Warszawie. Organizatorzy zaplanowali 11 debat tematycznych poświęconych żywiołom: ziemi, ogniowi, powietrzu i wodzie. Zaproszeni goście będą zastanawiać się jak połączyć interesy przedsiębiorców i ochronę środowiska? Czy ekonomia i ekologia idą w parze? Transmisja ze szczytu na polsatnews.pl.

Data publikacji: 23-06-2020

Oszustwo na panele słoneczne

Do redakcji Interwencji zgłosiły się osoby oszukane przez Tomasza D. z Warszawy. Mężczyzna oferował klientom z całej Polski montaż paneli fotowoltaicznych, pomagał nawet w zaciągnięciu kredytów na inwestycję i… zniknął z pieniędzmi.

Data publikacji: 23-06-2020

Przy sobie miał granat i rewolwer z amunicją. W piwnicy policja znalazła substancje chemiczne

- Ujawniono granat ręczny i rewolwer z amunicją. Przedmioty będą wywiezione na poligon w celu neutralizacji. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy. W piwnicy natrafiliśmy na substancje chemiczne, w tej chwili są one zabezpieczane przez służby - następnie zostaną przekazane do ekspertyzy - powiedziała polsatnews.pl asp. Anna Kamola z zespołu prasowego lubelskiej policji.

Data publikacji: 23-06-2020