Wydarzenia24. Ruszyła najnowsza stacja informacyjna

Punktualnie o godzinie 6:00 ruszyły Wydarzenia24. Stacja informacyjna powstaje we współpracy z Polsat News, Wydarzeniami oraz serwisem internetowym Interia.


Inne artykuły

Dwa ciała wyłowione z Wisły. Policja ustala tożsamość

Z Wisły w okolicach miejscowości Nowy Duninów pod Płockiem wyłowiono w środę ciało mężczyzny, którego tożsamość jest obecnie ustalana. Kilka godzin wcześniej, w rejonie położonej niedaleko przystani wodnej w Brwilnie, z rzeki wyłowiono ciało innego mężczyzny, którego tożsamość także nie jest znana.

Data publikacji: 02-09-2021

Koronawirus - Raport Dnia. Środa, 1 września

W środę w Polsce podano, że zachorowało 366 osób, a zmarło 13. To o około połowę więcej przypadków niż tydzień wcześniej. Resort zdrowia zarekomendował części pacjentów trzecią dawkę szczepionki. WHO poinformowało o kolejnym niepokojącym wariancie wirusa, a Izrael będzie zachęcał, by rodzice składali deklaracje o testowaniu dzieci i negatywnym wyniku.

Data publikacji: 02-09-2021

Zmarł Jacek Bednarczyk. Znany krakowski fotoreporter

W środę wieczorem w wieku 59 lat zmarł Jacek Bednarczyk - wieloletni fotoreporter Polskiej Agencji Prasowej, z którą był związany przez 30 lat. Rejestrował życie Krakowa i Małopolski, a przede wszystkim wydarzenia kulturalne, które były jego pasją.

Data publikacji: 02-09-2021

Nagrody Orła Jana Karskiego. Wśród laureatów reżyser Jan Holoubek i oficer Remigiusz Korejwo

Nagrody Orła Jana Karskiego. Wśród laureatów reżyser Jan Holoubek i oficer Remigiusz Korejwo Reżyser Jan Holoubek i oficer policji Remigiusz Korejwo z Nagrodą Orła Jana Karskiego. Wyróżnienia odebrali w Warszawie. Korejwo w przemówieniu uczulał, aby nie nazywać sukcesem ludzkich odruchów, Holoubek zwrócił uwagę na sytuację na polsko-białoruskiej granicy.

Data publikacji: 02-09-2021

Oscary 2022. Lista tytułów, które walczą o reprezentowanie Polski w kategorii najlepszy film zagraniczny

Oscary 2022. Lista tytułów, które walczą o reprezentowanie Polski w kategorii najlepszy film zagraniczny "Hiacynt", "Najmro", "Prime Time" i "Żeby nie było śladów" - z tego grona filmów polska komisja oscarowa wybierze jeden, który zostanie polskim kandydatem do Oscara 2022 w kategorii najlepszy film międzynarodowy. O liście kandydatów poinformował Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Data publikacji: 02-09-2021