"Wydmuchał" ponad 6 promili! Nie zdołał przejechać pod wiaduktem

Ponad 6 promili alkoholu wydmuchał 31-letni kierowca z powiatu tarnowskiego, który spowodował kolizję drogową. Mężczyzna od kilku lat ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.


Inne artykuły

Rekordowa liczba stulatków w Japonii. Blisko 90 proc. to kobiety

Po raz pierwszy w historii liczba stulatków w Japonii przekroczyła 80 tys. To 50. rok z rzędu, gdy wskaźnik ten zwiększa się względem poprzedniego roku. Władze twierdzą, że to zasługa znacznego rozwoju medycyny.

Data publikacji: 16-09-2020

Wybory nowego szefa klubu KO. Jest wstępny termin

Możliwe, że w przyszły piątek 25 września dojdzie do wyborów nowego przewodniczącego klubu Koalicji Obywatelskiej - wynika z informacji PAP. Jest wstępna propozycja, by w przyszły piątek klub zebrał się na kolejnym spotkaniu - potwierdził rzecznik PO Jan Grabiec.

Data publikacji: 16-09-2020

Niekryty Krytyk – nie tylko youtuber. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka

Niekryty Krytyk jest jednym z najpopularniejszych polskich youtuberów. Zakres jego działalności jest jednak o wiele szerszy – jest również prezenterem radiowym, publicystą, autorem licznych książek oraz nauczycielem angielskiego. Największą popularność przyniosły mu serie „...

Data publikacji: 16-09-2020

Miłość gwarantowana – uczuciowy zawód jest zaledwie początkiem

W dobie internetowych serwisów randkowych coraz więcej osób decyduje się właśnie na taki sposób poszukiwania swojej drugiej połówki. Poszukiwania te nie zawsze jednak przynoszą oczekiwany skutek. Przekonać się o tym ma bohater filmu pod tytułem „Miłość gwarantowana&...

Data publikacji: 16-09-2020

Nowe losy Joanny Chyłki od października w Playerze

Nowe losy Joanny Chyłki od października w Playerze Magdalena Cielecka wraca w roli niepokornej adwokatki Joanny Chyłki. Tym razem Chyłka zaangażowana zostanie w sprawę podwójnego morderstwa. Trzeci sezon serialu "Chyłka - Rewizja" w całości dostępny jest w serwisie Player.pl. Na antenie TVN jesienią pojawi się drugi sezon: "Chyłka - Kasacja".

Data publikacji: 16-09-2020