Wyprzedził auta... jadąc po chodniku. "Brak cierpliwości i zdrowego rozsądku" [WIDEO]

Do lubuskiej policji trafiło nagranie, na którym widać jak kierujący osobowym passatem wykorzystał chodnik do ominięcia jadących przed nim aut. Wykazał się nie tylko brakiem cierpliwości, ale i zdrowego rozsądku oraz skrajną nieodpowiedzialnością - piszą policjanci, którzy zajmują się sprawą.


Inne artykuły

Michał Żebrowski – filmowy Tadeusz Soplica. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, żona, dzieci

Michał Żebrowski to aktor, który dobrze jest znany polskiej publiczności z ról w takich produkcjach jak „Pan Tadeusz”, „Wiedźmin” czy „Ogniem i mieczem”. Jest współzałożycielem Teatru 6. piętro, w którym pełni funkcję dyrektora. Aktor m...

Data publikacji: 15-09-2020

Czas honoru - losy młodych polskich oficerów

W "Czasie honoru" oglądamy losy grupy młodych polskich oficerów tzw. "cichociemnych" skoczków, zxrzuconych na teren okupowanej Polski w czasie II wojny światowej.  Rok produkcji: 2008-2014Sezony: 6 sezonów Produkcja: PolskaGatunek: Wojenny, przygodowy Twór...

Data publikacji: 15-09-2020

Były pasterz nagrywa drugą płytę. WaluśKraksaKryzys - młodzieniec ze Skały

Były pasterz nagrywa drugą płytę. WaluśKraksaKryzys - młodzieniec ze Skały Szukając pracy, na chwilę został wypasaczem owiec. Uciekając przed nudą, postanowił nagrać swoją pierwszą płytę. Dziadek doradził mu kiedyś, że lepiej grać na gitarze niż w piłkę, a producent jego drugiej płyty podpowiedział, że podczas jedzenia sałaty się chudnie. - Piszę o tym, co znam, bo mi to pomaga. Jestem ułomny, jeśli chodzi o pisanie zmyślonych historii - przyznaje WaluśKraksaKryzys w rozmowie z tvn24.pl.

Data publikacji: 15-09-2020

Jak powstawał film o Tomaszu Komendzie? Program zza kulis do obejrzenia w TVN

Jak powstawał film o Tomaszu Komendzie? Program zza kulis do obejrzenia w TVN W sobotę w TVN można było obejrzeć, jak powstawał film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Powtórkę TVN wyemituje 20 września.

Data publikacji: 15-09-2020

PiS szykuje kolejny projekt dotyczący zwierząt

PiS szykuje jeszcze jeden projekt prozwierzęcy. Zakłada on między innymi czipowanie psów - informuje "Rzeczpospolita".

Data publikacji: 15-09-2020