Zagraniczne wakacje w czasie pandemii. Sprawdź, co warto wiedzieć

Polscy turyści, którzy zdecydowali się na zagraniczną wycieczkę, powinni dowiedzieć się, jakie zasady obowiązują w kraju, do którego jadą. Bardzo często na granicach trzeba przedstawiać bowiem wyniki testów. Do innych państw wolno z kolei wjechać autobusem, a nie wolno autem.


Inne artykuły

Koronawirus - Raport Dnia. Środa, 22 lipca

Liczba wszystkich potwierdzonych zakażeń koronawirusem na świecie przekroczyła w środę 15 milionów. W Polsce liczba zakażonych przekroczyła z kolei 41 tys. Kolejne przyjęcie weselne okazało się ogniskiem nowych przypadków. Jak dotychczas odnotowano 20 zakażeń, a ponad 260 osób poddano kwarantannie. Koronawirus - Raport Dnia.

Data publikacji: 23-07-2020

Wielki upadek gwiazdy. To koniec Ellen DeGeneres?

Do niedawna była ulubienicą Amerykanów. Jej talk-show był chętnie przez nich oglądany i często odwiedzały ją największe gwiazdy, chętnie opowiadając o swoim życiu prywatnym i karierze. Jednak będąc na szczycie Ellen najwyraźniej zapomniała o kilku rzeczach, między innymi o szacunku do drugieg...

Data publikacji: 23-07-2020

Courteney Cox – najlepsze produkcje z udziałem aktorki. To trzeba zobaczyć!

Courteney Cox jest jedną z najpopularniejszych amerykańskich gwiazd. Początkowo pracowała jako modelka. Wkrótce zaczęła pracować w telewizji i grywać w reklamach. Przełom w jej karierze nastąpił, gdy wystąpiła w teledysku do utworu Bruce’a Springsteena „Dancing in the Dark”,...

Data publikacji: 23-07-2020

Top modelka skazana za unikanie płacenia podatków

Top modelka skazana za unikanie płacenia podatków Izraelska top modelka Bar Refaeli została ukarana wysoką grzywną i skazana na dziewięć miesięcy prac społecznych za unikanie płacenia podatków. Skazana została również jej matka.

Data publikacji: 23-07-2020

"Czułam, że moje życie jest zagrożone". Heard o swym związku z Deppem. W tle rzekomy romans z Muskiem

"Czułam, że moje życie jest zagrożone". Heard o swym związku z Deppem. W tle rzekomy romans z Muskiem Amerykańska aktorka Amber Heard powiedziała przed londyńskim sądem, że jej były mąż, Johnny Depp, wielokrotnie groził, iż ją zabije. Zaprzeczyła, jakoby miała romans z miliarderem Elonem Muskiem, który oferował jej w SMS-ach "24-godzinną ochronę".

Data publikacji: 23-07-2020