Żernica Wyżna. Wypadek awionetki podczas lądowania. Trzy osoby ranne

Trzy osoby trafiły do szpitala po tym, jak awionetka, którą podróżowały, spadła w trakcie lądowania w Żernicy Wyżnej (woj. podkarpackie) - dowiedział się polsatnews.pl. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR. Strażacy musieli m.in. zabezpieczyć wyciek paliwa z samolotu. Do zdarzenia doszło poza lądowiskiem znajdującym się we wsi.


Inne artykuły

Koronawirus - Raport Dnia. Niedziela, 6 czerwca

Ponad 300 nowych przypadków koronawirusa i 13 zgonów - to niedzielny bilans epidemii w Polsce. Dziś zaczęły obowiązywać nowe, poluzowane zasady epidemiczne. Wśród zmian m.in. wyższy limit osób na imprezach, zgromadzeniach oraz w transporcie zbiorowym. Włoscy eksperci przestrzegają, by nie pić alkoholu przez miesiąc w związku ze szczepieniem.

Data publikacji: 07-06-2021

Zmarł Roman Nehrebecki. Był pierwowzorem jednego z bohaterów kreskówki o Bolku i Lolku

Zmarł Roman Nehrebecki. Był pierwowzorem jednego z bohaterów kreskówki o Bolku i Lolku W piątek wieczorem w Bielsku-Białej po ciężkiej chorobie zmarł Roman Nehrebecki. Przedsiębiorca, producent filmowy i polityk był pierwowzorem postaci Lolka z popularnego rysunkowego serialu o przygodach Bolka i Lolka. O śmierci Nehrebeckiego poinformowała rodzina. Miał 69 lat, pozostawił żonę, córki i wnuki.

Data publikacji: 07-06-2021

Rozdano nagrody 61. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Wśród laureatów reporter TVN24

Rozdano nagrody 61. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Wśród laureatów reporter TVN24 Podczas sobotniej gali finałowej w kinie Kijów ogłoszono laureatów 61. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Międzynarodowe jury przyznało nagrody najlepszym filmom dokumentalnym, krótkometrażowym i animowanym. Nagrodę publiczności otrzymał film "Polański, Horowitz. Hometown", którego twórcami są Anna Kokoszka-Romer i reporter TVN24 Mateusz Kudła.

Data publikacji: 07-06-2021

"Przegląd": Szatan mi kazał

Powieś się, będzie spokój! - wołali krewni ofiar Artura K.

Data publikacji: 07-06-2021

"Przegląd": 63 cele: Warszawa, Wrocław, Gdańsk

Według odtajnionych w USA dokumentów tu miały spaść amerykańskie bomby atomowe.

Data publikacji: 07-06-2021