Zmarł Andrzej Szczytko. Aktor miał 65 lat

Zmarł Andrzej Szczytko. Aktor miał 65 lat Zmarł aktor teatralny i filmowy Andrzej Szczytko. Popularność zdobył dzięki rolom w serialach telewizyjnych, między innymi "Magdzie M.", "Kasi i Tomku", "Na Wspólnej" czy "Prawie Agaty". Miał 65 lat. Szczytko debiutował jako aktor teatralny, wystąpił w ponad stu rolach.


Inne artykuły

Kolejny festiwal muzyczny odwołany

Kolejny festiwal muzyczny odwołany "Mimo wielu miesięcy przygotowań i oczekiwania na finalne decyzje rządu, musimy ponownie przenieść najbliższą edycję" – ogłosili w poniedziałek organizatorzy festiwalu Audioriver, który tradycyjnie odbywa się na nadwiślańskiej plaży w Płocku.

Data publikacji: 15-06-2021

"Przegląd": Szatan mi kazał

Powieś się, będzie spokój! - wołali krewni ofiar Artura K.

Data publikacji: 15-06-2021

"Przegląd": 63 cele: Warszawa, Wrocław, Gdańsk

Według odtajnionych w USA dokumentów tu miały spaść amerykańskie bomby atomowe.

Data publikacji: 15-06-2021

Czeka nas rewolucja w szczepieniach? Naukowcy z USA opracowują nową metodę

Tabletka wkładana pod język może zrewolucjonizować proces szczepień. Naukowcy z Minnesoty pracują nad nową metodą wprowadzania do organizmu białkowych preparatów. Może to pomóc w opracowaniu m.in. szczepionki przeciw HIV.

Data publikacji: 15-06-2021

Rozmrozili stworzenie sprzed 24 tys. lat. Bezkręgowiec odżył

Wrotek Bdelloidea spędził w wiecznej zmarzlinie na Syberii 24 tysiące lat. Mikroskopijnego bezkręgowca odkryto w rdzeniu zamarzniętej gleby, która została wydobyta za pomocą platformy wiertniczej. Po rozmrożeniu stworzenie odżyło, mogło się rozmnażać i żerować.

Data publikacji: 15-06-2021